Trotec Mazotlu Isıtıcı

Trotec mazotlu ısıtıcı çeşitleri kolay kullanımı ve sağlam yapısı ile dikkat çekmektedir.

Mazotlu ısıtıcı kullanımında önemli olan depoya dolan mazotun meydana çıkardığı enerji ile elde edilecek ısı enerjisinin oldukça yüksek olmasıdır.

Kiralama hizmetimiz için bulundurduğumuz mazotlu ısıtıcılar özellikle zorlu iş sahalarında kullanım için tercih edilmektedir.

Continue Reading

Isıtıcı Çeşitleri

Isıtıcı çeşitleri gerek elektrik ısıtıcı ve mazotlu ısıtıcı olarak farklı yakıt tüketimi ile çalışan ve kurutma alanlarında da güvenle kullanabileceğiniz profesyonel cihazlardır.

Trotec ve Isımak markası adı altında tercih edeceğiniz ısıtıcılar çok yönlü bir kullanım sahasına sahiptir.

İnşaat kurutma ve nem alma için ısımak ısıtıcılar tercih edilmektedir. Her alanda kullanabileceğiniz trotec ve ısımak ısıtıcılar özelikle arşiv gibi odalarda ve depo gibi alanlar da ıslaklık giderme ve nem kurutma için tercih edilmektedir.

Trotec ısıtıcıların diğer rakiplerine göre en önemli farkı sıcak hava çıkışının oldukça kuvvetli olmasıdır.

Continue Reading

Profesyonel Isıtıcı Cihazı

Profesyonel ısıtıcı cihazı çok yönlü ve avantajlı bir sistem olarak karşınızda. Gerek soğuk havalarda ısıtma görevi üstlenen bu muazzam teknolojiyi gerektiğinde ise nem ve rutubet ortadan kaldırmak için iyi bir çözüm üretmeye devam ediyor. Bu tip cihazların kullandığı yakıt yine büyük önem taşımaktadır. Hava şartlarının hem canlılar hem de nesneler için önemi bilinirken, özellikle soğuk kış aylarında çözüm üretmek için kaliteli teknolojilere yönelmek önemli.

Continue Reading